HAKKIMIZDA

BURKAZ TARIM LTD. ŞTİ. olarak kurutulmuş incir ve kurutulmuş kayısı işlemedeki  tecrübemiz 40 yıllık bir süreyi kapsamaktadır.  Dağlarından yağ ovalarından bal akan uzun ve sağlıklı yaşamın merkezi olarak ün yapan AYDIN/ NAZİLLİ  yöresinde faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Burkaz incir Dünya pazarında en yüksek kalitede kuru incir temin etmektedir. Firmamızın ürün gamında, kuru incirin yanı sıra, kuru kayısı gibi bölge ve ülke çapında üretimi gerçekleştirilen diğer kuru meyvelerde yer almaktadır. Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Gıda Üretim Standartlarının öngördüğü koşullara göre üretim yapan firmamız, ürünlerini yalnızca iç pazara sunmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyanın dört bir yanına da ihraç etmektedir. Burkaz incir olarak alıcıların temsilcisi gibi gereksinimlerini bizzat dikkate almaktadır. Müşterilerimizin artan ilgi, talep ve beklentilerine en üst düzeyde yanıt verebilmek prensibinden hareketle, talep edilen her miktar ve ebatta ürünü, mümkün olan en uygun ambalaj biçimlerinde sunabilmekten mutluluk duymaktayız.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Burkaz tarım olarak tüm çalışanlarımızın katılımı ile oluşan ve herkesin bağlı olduğu kurumsal değerlerimiz şunlardır.

  • Müşteri odaklılık

  • Güvenilirlik

  • Duyarlılık

  • Liderlik

  • Verimlilik

  • Yenilikçilik

Burkaz Tarım Olarak ; Her küçük şeyin büyük fark yarattığına inanıyoruz !

VİZYONUMUZ

Kuru meyve ve ihracat sektöründe içerisinde bulunduğumuz bölgenin gücünü en verimli bir şekilde kullanarak doğanın verdiğini yüksek kalite ve farklı formatlarda hizmet vererek müşteriye en yakın olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kuru meyve sektöründe müşteri odaklı insana , topluma ,çevreye duyarlı güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile doğal kuru meyve tüketim kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek müşterilerine, tüketicilerine ve çalışanlarına tatmin edici getiriyi ve kaliteyi sağlamak çevresine, ülkesine ve dünyaya en üst seviyede katkı sağlayan öncü bir firma olmak.