HAKKIMIZDA

BURKAZ İNCİR  kuru incir ve kuru kayısı üretiminde ve bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.  Aydın ilinin Nazilli ilçesinde faaliyet göstermektedir. Bu bölge dünyanın en kaliteli incir bahçelerinin merkezi olarak bilinmektedir. BURKAZ İNCİR dünya pazarına en yüksek kalitede kuru incir sunmaktadır.

Şirketimiz Türkiye Gıda Üretim Kodeksi ve Avrupa Gıda Üretim Standartlarına saygı duymakta ve bunlara ayak uydurabilmektedir. Standartlara ve öngörülen şartlara göre üretim yapmaktadır. Şirketimiz dünyanın dört bir yanına ürün ihracatı sunmaktadır.

BURKAZ İNCİR olarak her müşteriye bireysel yaklaşımlar sunmaktayız ve müşterinin isteklerini her şekilde dikkate almaktayız.

Müşterilerimizin taleplerine ve beklentilerini arttırarak mümkün olan en iyi seviyede hizmet sağlamayı amaçlamaktayız.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Burkaz tarım olarak tüm çalışanlarımızın katılımı ile oluşan ve herkesin bağlı olduğu kurumsal değerlerimiz şunlardır.

  • Müşteri odaklılık

  • Güvenilirlik

  • Duyarlılık

  • Liderlik

  • Verimlilik

  • Yenilikçilik

Burkaz Tarım Olarak ; Her küçük şeyin büyük fark yarattığına inanıyoruz !

VİZYONUMUZ

Kuru meyve ve ihracat sektöründe içerisinde bulunduğumuz bölgenin gücünü en verimli bir şekilde kullanarak doğanın verdiğini yüksek kalite ve farklı formatlarda hizmet vererek müşteriye en yakın olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kuru meyve sektöründe müşteri odaklı insana , topluma ,çevreye duyarlı güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile doğal kuru meyve tüketim kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek müşterilerine, tüketicilerine ve çalışanlarına tatmin edici getiriyi ve kaliteyi sağlamak çevresine, ülkesine ve dünyaya en üst seviyede katkı sağlayan öncü bir firma olmak.